Španija 4:1 Švica, 17-letni genij Lamine Yamar je nepremagljivo podajal žogo

Comments · 15 Views

V drugem krogu UEFA lige narodov A se je Švica pomerila s Dresi Španija reprezentance. Na začetku tekme je španska ekipa hitro prevzela pobudo, Yamal pa je asistiral Joselu za prvi gol. V nadaljevanju je Fabian Ruiz dosegel novo zmago in povečal vodstvo španske ekipe. Vendar pa je bila Španka Lenormand izključena, kar je švicarski ekipi dalo priložnost za protinapad. Švicar Embolo je pomagal Amduniju, da je vrnil gol. V drugem polčasu je španska ekipa nadaljevala z močno ofenzivno močjo, ki je dvakrat asistiral Fabianu Ruizu, nato pa je Joselu asistiral Ferranu Torresu za še en gol. Na koncu je španska ekipa premagala švicarsko ekipo s 4:1 in zmagala.

V 4. minuti prvega polčasa je 17-letni genij Lamine Yamal poslal nepremagljivo podajo, Joselu pa je poskrbel za vodstvo španske ekipe. V 9. minuti je Fabianu uspel dodatni strel, s katerim je španska ekipa povišala vodstvo. Sedem minut kasneje je Lenormand potegnil sam Lenormand, ki je prejel rdeči karton in bil izključen, tako da je Španija ostala z igralcem manj. Ob koncu prvega polčasa je Embolo asistiral, Amduni pa je žogo iz bližine pred vrati pričakal in jo z volejem uspešno poslal za zadetek Švicarjev.V 32. minuti drugega polčasa je Phelan odlično podal, Fabian pa je španski ekipi pomagal do nove zmage. Tri minute kasneje je asistiral Joselu, Ferran pa je zadel z enim samim strelom. Španci so na koncu po želji premagali Švicarje in poskrbeli za svojo prvo zmago v UEFA ligi narodov.